Lista kandydatów przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym
do Publicznego Przedszkola w Zespole Oświatowym im. Jana Pawła II
w Stoku Lackim na rok szkolny 2019/2020
- Andrzejczuk Wiktor
- Borkowski Filip
- Bożek Łucja
- Chwedoruk Nikola
- Chwedoruk Oliwier
- Gabran Alicja
- Gorzała Piotr
- Harasimiuk Jakub
- Hryciuk Stanisław
- Hryciuk Franciszek
- Izdebski Adam
- Jasiński Karol
- Klewek Igor
- Konopka Aleksandra
- Kordys Łukasz
- Krasuska Gabriela
- Kuryła Filip
- Laszuk Paulina
- Lewicka Julia
- Lipiński Maciej
- Łęczycki Jakub
- Ługowski Hubert Andrzej
- Marciniuk Szymon
- Marzel Maria
- Miałkowski Stanisław Roman
- Michalak Szymon
- Możdżonek Alicja
- Pawluk Tomasz
- Pluchrat Hanna
- Rosolski Marcel
- Skolimowski Aleksander
- Skolimowska Alicja
- Stanisławowska Oliwia
- Strzalińska Alicja
- Szaniawska Roksana
- Szcześniak Alan
- Trebnio Julia
- Trebnio Zuzanna
- Wielgosz Marcel
- Zalewska Amelia
- Zawadzki Mikołaj
- Zbieć Adam
- Zbuski Ignacy
- Zdunek Lena
- Żebrowska Maja
- Żyhaluk Wiktor Piotr
Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do Publicznego Przedszkola w Zespole Oświatowym im. Jana Pawła II w Stoku Lackim na rok szkolny 2019/2020
- I. Dzieci niezamieszkałe na terenie Gminy Siedlce:
- Plichta Damian
- II. Dzieci niespełniające kryterium wiekowego:
- Nowosielska Lena
Lista kandydatów przyjętych do kl. I Szkoły Podstawowej
na rok szkolny 2019/2020
Kontynuacja- 36 osób:
obwód szkoły –
- Borkowska Anna
- Borkowski Maciej
- Bożek Karolina
- Bożek Urszula
- Derkacz Szymon
- Domański Wiktor
- Gałus Filip
- Jagła Kalina
- Jastrzębska Nikola Zofia
10. Konaszuk Kacper
11. Konopka Kacper
12. Krasuska Aleksandra
13. Kruk Julia
14. Łęczycka Izabela
15. Ługowska Natalia
16. Maląg Michał
17. Michalak Michał
18. Możdżonek Adam
19. Nawrocki Natan
20. Paczuska Malwina
21. Paczuska Małgorzata
22. Radtke Szymon Jerzy
23. Stachowicz Olaf
24. Stanisławowska Wiktoria
25. Szostak Julia
26. Szyszkowska Maja
27. Świnarska Julia
28. Urban Fabian
29. Urban Julian Jakub
30. Ziółkowski Miłosz
31. Żebrowska Lena
poza obwodem szkoły –
- Pazik Patryk Mariusz
- Plewka Igor Gabriel
- Skolimowski Łukasz
- Soszyńska Natalia
- Ślubowska Gabriela
Nowo przyjęte:
- Mydlak Aleksander- zamieszkały w obwodzie szkoły
- Plichta Antoni – zamieszkały w obwodzie szkoły
- Plichta Marek Yenpabe – zamieszkały poza obwodem szkoły
- Szewczuk Jakub – zamieszkały w obwodzie szkoły
Lista dzieci przyjętych do kl. „O”
na rok szkolny 2019/2020
Kontynuacja – 39 osób:
- Bobrowski – Grzebisz Gabriel
- Brodzik Nikola
- Chromińska Patrycja
- Czarnocka Blanka
- Gorzała Tymoteusz
- Hanus Nathan
- Herman Dominika
- Jasiński Antonii
- Karabin Jakub
10. Kargol Kacper
11. Klepacki Krzysztof
12. Klewek Martyna
13. Kościesza Dominika
14. Kordys Bartosz
15. Król Igor
16. Lewicka Wiktoria
17. Lipiński Tomasz
18. Majewski Hubert
19. Michalak Antonii
20. Michalski Bartłomiej
21. Oleszczuk Maria
22. Ostojski Jan
23. Pawluk Aleksander
24. Piekart Adrianna
25. Rozbicka Kornelia
26. Rymuza Maciej
27. Sasim Natalia
28. Sawicka Aleksandra
29. Skorupka Erwin Jakub
30. Solnica Julia
31. Szeniawska Wiktoria
32. Ślusarska Helena
33. Tymicka Kalina
34. Urban Izabela
35. Walczak Kacper
36. Wielgosz Mikołaj
37. Wierczuk Marek
38. Zalewski Adam
39. Zawadzki Maciej
Nowo przyjęte:
- Bieliński Oliwier
- Hawryluk Grzegorz
- Pawluk Michelle Julia
- Wysokiński Antoni
Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej
Agnieszka Stopa