Lista dzieci przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do Publicznego Przedszkola w Stoku Lackim
na rok szkolny 2018/2019:
- Hanus David
- Hanus Nathan
- Kluczek Aleksandra
- Mucha Milena
- Pawluk Aleksander
Lista dzieci nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do Publicznego Przedszkola w Stoku Lackim
na rok szkolny 2018/2019:
- Andrzejczuk Wiktor
- Bożek Łucja
Stok Lacki, dn. 28.08.2018r.
Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej
Wanda Durda
Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Stoku Lackim na rok szkolny 2018/2019:
Grupa I – 3a-latki:
- Borkowski Filip
- Bielińska Gabriela
- Domańska Konstancja
- Drosio Helena
- Filip Iwona
- Hryciuk Franciszek
- Krasuski Jan
- Ługowski Miłosz
- Łuka Zuzanna
- Majewski Szymon
- Mucha Milena
- Nawrocki Milan
- Paczuski Jakub
- Perka Zofia
- Rosa Olga
- Szcześniak Dominika
- Tarkowska Marta
- Woliński Jakub
- Woźniak Mikołaj
- Zaperty Szymon
- Zawadzki Jakub
- Zawadzka Wiktoria
Grupa II – 3-latki:
- Bogusz Szymon
- Chwedoruk Nikola
- Czarnocki Jakub
- Czarnocki Ksawery
- Denisuik Magdalena
- Floryszczyk Nina
- Gorzkowski Filip
- Gorzkowski Wojciech
- Jasiński Aleksander
- Jastrzębski Mateusz
- Karwowski Gabriel
- Kominek Eliza
- Krasuski Wiktor
- Majewska Wiktoria
- Mazur Lena
- Sałata Lena
- Siliwoniuk Antonina
- Skolimowska Agata
- Skorupka Klaudia
- Stępień Szymon
- Szyszkowski Gabriel
- Woźniak Maksymilian
Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Stoku Lackim na rok szkolny 2018/2019:
Grupa I – 4-latki:
- Andrzejczuk Alicja
- Bartoszuk Wojciech
- Borkowska Zuzanna
- Czarnocka Aleksandra
- Gajek Seweryn
- Gorzała Maria
- Karwowski Mikołaj
- Kluczek Aleksandra
- Kobyliński Dawid
- Kowalczyk Kacper
- Kowalczyk Szymon
- Kręgol Brajan Gabriel
- Matyszczak Oliwia
- Miałkowska Zuzanna
- Piwowarczyk Julia
- Polkowska Ewelina
- Posiadała Antoni
- Radtke Joanna
- Skolimowski Damian
- Skwara Inga
- Soszyńska Oliwia
- Szczepańska Oliwia
- Wereda Franciszek
- Woźniak Julia
Grupa II – 4-latki:
- Adamczyk Dominik
- Borkowska Klaudia
- Bożek Adam
- Chojecka Nina
- Drzymkowski Jakub
- Gorzała Hanna
- Hanus David
- Kiepuszewska Zofia Hanna
- Kordys Patryk
- Królikowska Alicja
- Łuka Hanna
- Majewski Przemysław Karol
- Michałowska Wiktoria
- Mucha Mateusz
- Plewka Kamil
- Siurek Oliwia
- Sopiński Aleksander
- Sowa Antoni
- Staręga Zuzanna
- Strycharczuk Małgorzata
- Stryjewska Laura
- Trebnio Kornel
- Tywoniuk Adam
- Woliński Szymon
- Żukowski Marcel
Lista uczniów grupy 5-latków „Jeżyki”
- Brodzik Nikola
- Czarnocka Blanka
- Hanus Nathan
- Herman Dominika
- Kargol Kacper
- Klepacki Krzysztof
- Klewek Martyna
- Kościesza Dominika
- Lipiński Tomasz
- Michalski Bartłomiej
- Ostojski Jan Krzysztof
- Piekart Adrianna
- Rozbicka Kornelia
- Rymuza Maciej
- Tymicka Kalina
- Urban Izabela
- Walczak Kacper
- Wierczuk Marek
- Zalewski Adam
Lista uczniów grupy 5-latków „Gumisie”
- Chromińska Patrycja
- Gorzała Tymoteusz
- Grzebisz Tymoteusz
- Jasiński Antoni
- Karabin Jakub
- Kordys Bartosz
- Król Igor
- Lewicka Wiktoria
- Majewski Hubert
- Michalak Antoni
- Oleszczuk Maria
- Pawluk Aleksander
- Sasim Natalia
- Sawicka Aleksandra
- Skorupka Erwin
- Solnica Julia
- Szaniawska Wiktoria
- Ślusarska Helena
- Wielgosz Mikołaj
- Zawadzki Maciej