1 MIEJSCE DLA NASZEJ UCZENNICY BEATY BORKOWSKIEJ
W III POWIATOWYM FESTIWALU PIOSENKI „BAJECZNA MUZYKA”.
17.05.2018r. – uczennica kl. IIIA Gimnazjum Beata Borkowska – zdobyła 1 Miejsce w III Powiatowym Festiwalu Piosenki „Bajeczna Muzyka” za wykonanie piosenki: z repertuaru Miley Cyrus, pt.” Tytuł: The Climb” z filmu „Hannah Montana Movie” do podkładu .mp3 opracowanego przez opiekuna artystycznego – nauczyciela muzyki Piotra Dąbrowę.
Kategoria IV - szkoły podstawowe klasy VII oraz gimnazja.
Oceny dokonywało Jury w składzie:
Monika Jabłkowska – przewodnicząca
Jolanta Kotowska – członek
Małgorzata Zielińska – członek
Jury oceniło 28 prezentacji, w których wzięło udział 48 osób z powiatu siedleckiego.
Uczestnicy prezentowali jeden utwór z bajki, filmu lub serialu.
Koncert laureatów i wręczenie nagród odbyło się 25 maja 2018 roku o godz. 16.30. Lureaci I i II miejsca zostali zaproszeni do prezentacji swoich piosenek na koncercie. Oczywiście nasza Beata Borkowska zaprezentowała swoją zwycięską piosenkę.
Gratulujemy laureatce 1 Miejsca i jej opiekunowi.
w kategorii I przedszkola oraz oddziały przedszkolne:
I miejsce: Zespół Parasolki w składzie: Lena Potera, Franciszek Krawczyk, Alicja Gala oraz Szymon Jaworski z SP 12 w Siedlcach
II miejsce: Jakub Kalicki z ZO w Nowych Iganiach
III miejsce: nie przyznano
w kategorii II szkoły podstawowe klasy I – III:
I miejsce: Tomasz Ługowski z ZOW w Białkach
II miejsce: Julia Wyrozębska z ZO w Golicach
III miejsce: Agata Kowal z KSP w Siedlcach
Wyróżnienie: Julia Waszczuk z SP 10 w Siedlcach
Wyróżnienie: Magdalena Księżopolska z ZOW w Strzale
w kategorii III szkoły podstawowe klasy IV - VI:
I miejsce: Julia Wolanin z ZOW w Strzale
II miejsce: Maja Marczuk KSP w Siedlcach
III miejsce: Kinga Kasprzak, Maria Tarapata, Natalia Jówko, Hanna Nowosielska i Julia Cabaj
z Zespołu Oświatowego w Białkach
Wyróżnienie: Kalina Maria Borkowska z ZO w Nowych Iganiach
w kategorii IV szkoły podstawowe klasy VII oraz gimnazja:
I miejsce: Beata Borkowska z ZO w Stoku Lackim
II miejsce: Agata Dmowska i Zuzanna Wrzosek z SP 5 w Siedlcach
III miejsce: Zespół Czarne Róże w składzie: Kinga Banasiuk, Dorota Filipek, Alicja Pawlak, Natalia Wasilczyk i Igor Dutkowski z ZO w Nowych Iganiach
Wyróżnienie: Dominika Wereda z ZO w Żelkowie - Kolonii